بهترین روش های بهینه سازی سرعت و عملکرد وب سایتهمانطور که سایت خود را بهبود می دهید، می توانید از توصیه ها و معیارهای گوگل برای تعیین اهداف و سنجش عملکرد خود استفاده کنید.

به هر حال — به عنوان بزرگترین موتور جستجوی جهان، گوگل می تواند تأثیر زیادی بر موفقیت شما داشته باشد. بنابراین استفاده از استانداردهای آنها به عنوان استاندارد شما هرگز ایده بدی نیست.

چگونه سرعت وب سایت خود را در سال 2019 افزایش دهیم؟
عوامل زیادی وجود دارد که بر مدت زمان بارگذاری هر صفحه در سایت شما تأثیر می گذارد، بنابراین مراحل مختلفی وجود دارد که می توانید برای افزایش سرعت و بهبود تجربه کاربری انجام دهید .

در این پست، ما بیش از 20 نکته و بهترین روشی را که می توانید برای کاهش زمان بارگذاری و بهبود عملکرد سایت خود استفاده کنید، مرور می کنیم.

و اگر این عدد بسیار زیاد به نظر می رسد - نگران نباشید.

در حالی که همه این نکات می تواند به شما در بهبود سرعت سایت کمک کند، نیازی نیست امروز همه آنها را انجام دهید.

در واقع، اگر در گذشته روی سرعت سایت خود کار کرده اید، ممکن است سایت شما از قبل با برخی از این بهترین روش ها مطابقت داشته باشد.

با در نظر گرفتن این موضوع، بیایید شروع کنیم.

1. درخواست های HTTP را به حداقل برسانید
به گفته یاهو، 80 درصد از زمان بارگذاری یک صفحه وب صرف دانلود قسمت های مختلف صفحه مانند تصاویر، شیوه نامه ها و اسکریپت ها می شود.

یک درخواست HTTP برای هر یک از این عناصر ایجاد می شود، بنابراین هر چه اجزای داخل صفحه بیشتر باشد، زمان بیشتری برای ارائه صفحه طول می کشد.

اولین قدم برای به حداقل رساندن درخواست های خود این است که بفهمید سایت شما در حال حاضر چه تعداد تولید می کند تا به عنوان یک معیار از آن استفاده کنید.

اگر از Google Chrome استفاده می کنید، می توانید از ابزارهای توسعه دهنده مرورگر استفاده کنید تا ببینید سایت شما چه تعداد درخواست HTTP دارد.

روی صفحه‌ای که می‌خواهید تجزیه و تحلیل کنید کلیک راست کنید و روی «Inspect» کلیک کنید، سپس روی زبانه «Network» کلیک کنید. (اگر برگه شبکه را نمی بینید، ممکن است لازم باشد نوار کناری Developer Tools را با کشیدن حاشیه سمت چپ به سمت چپ گسترش دهید.)

سرعت وب سایت خود را افزایش دهید
ستون تمام فایل های موجود در صفحه را نشان می دهد، ستون اندازه هر فایل را نشان می دهد، و ستون نشان می دهد که چقدر طول می کشد تا هر فایل بارگذاری شود.

در گوشه سمت چپ پایین، تعداد کل درخواست‌هایی که سایت ارسال می‌کند را نیز مشاهده خواهید کرد.

کاهش این تعداد درخواست باعث سایت جانبلاغی افزایش سرعت سایت شما می شود، فایل های خود را بررسی کنید و ببینید آیا هیچ کدام غیر ضروری هستند یا خیر.

ممکن است بلافاصله متوجه چیزی نشوید، اما برخی از آنها احتمالاً نامزدهای اصلی برای ترکیب هستند - که در مراحل بعدی به آنها خواهیم رسید.

2. کوچک کردن و ترکیب فایل ها
اکنون که می دانید سایت شما چند درخواست دارد، می توانید روی کاهش این تعداد کار کنید. بهترین مکان برای شروع استفاده از فایل های HTML، CSS و جاوا اسکریپت است.

این فایل‌ها بسیار مهم هستند، زیرا ظاهر سایت شما را تعیین می‌کنند.

آنها همچنین به تعداد درخواست هایی که سایت شما هر بار که کاربر از آن بازدید می کند اضافه می کنند.

شما می توانید این تعداد را با کوچک کردن و ترکیب فایل های خود کاهش دهید. این باعث کاهش حجم هر فایل و همچنین تعداد کل فایل ها می شود.

این امر به ویژه در صورتی که از یک سازنده وب سایت قالب استفاده می کنید بسیار مهم است. اینها ساختن یک وب سایت را آسان می کنند، اما گاهی اوقات کدهای نامرتب ایجاد می کنند که می تواند سایت شما را به میزان قابل توجهی کند کند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *